İnovasyonProje ekibi olarak İstanbul Aydın Üniversitesinin düzenlediği iftar yemeğine katıldık.

İstanbul Aydın Üniversitesi kurulduğu günden bu yana her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Ramazan Ayı İftar Yemeği Davetini bu yılda düzenledi…

fotoğraf

İstanbul Aydın Üniversitesi kurulduğu günden bu yana her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Ramazan Ayı İftar Yemeği Davetini bu yılda düzenledi.

İstanbul Vali Yardımcısı Kazım Tekin, İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyılık, İstanbul İl Milli eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız, İşkur İl Müdürü Muammer Çoşkun, Küçükçekmece Kent Konseyi Üyeleri, Türkiye Sigarayla Savaş Derneği Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, Sendika Başkanları ve Üyeleri gibi 1000’e yakın davetlinin katıldığı iftar yemeği tasavvuf ve fasıl müziği eşliğinde başladı. İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın yaptığı konuşmada, “Dostlarımızla böyle mübarek bir ayda bir araya gelme fırsatı bulduğumuz için çok mutluyuz. Üniversitemiz kısa süre içerisinde önemli bir yol kat etti. Bu yolda ilerlerken bizleri yalnız bırakmadığınız ve her zaman desteklediğiniz için sizlere minnettarız” dedi. Ramazan ayı münasebetiyle İstanbul Aydın Üniversitesi’nin düzenlediği iftar yemeğinde bir araya gelen birbirinden değerli konuklar sohbet ederek programı tamamladır.